رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام شاهد- کرج

✅تیم ایران A بعنوان قهرمانی رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام شاهد رسید.

✍️سیزدهمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام شاهد روزهای ۷ و ۸ آذرماه با حضور ۸ کشور خارجی و پنج تیم از کشورمان در سالن انقلاب شهر کرج برگزار شد و در پایان تیم ایران A به مقام قهرمانی این مسابقات دست یافت.

⬅️رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:

🔷۱- ایران Aـ ۲- روسیه ۳- ایران توسعه ۴- ایران البرز ۵- آذربایجان ۶- ایران Bـ – ۷- گرجستان ۸- قرقیزستان ۹- ارمنستان ۱۰- ایران (کرمان) ۱۱- ترکیه ۱۲- لبنان ۱۳- سوریه

🔵نتایج دیدارهای برگزار شده در این مسابقات به شرح زیر است:

🔷فینال: ایران Aـ ۶- روسیه ۴
🔸رده بندی: ایران توسعه، برنده ۵- ایران البرز ۵ (امتیاز مثبت ۲۱ به ۲۰ به سود ایران توسعه)
🔹مقام ۵- ۶: آذربایجان، برنده ۵- ایران Bـ ۵ (امتیاز مثبت ۲۱ به ۱۹ به سود آذربایجان)
🔸مقام ۷-۸: گرجستان ۶- قرقیزستان ۴
🔹مقام ۹-۱۰: ارمنستان ۹- ایران (کرمان) یک
🔸مقام ۱۱- ۱۲: ترکیه ۸- لبنان ۲ (دو تیم در دو وزن کشتی گیر نداشتند)

🔶مسابقات نیمه نهایی:
👈دیدار های تیم های اول گروه:
🔹ایران Aـ ۷- ایران توسعه ۳
🔸روسیه ۶ – ایران البرز ۴
👈دیدارهای تیم های دوم گروه:
🔹ایران Bـ ۱۰- قرقیزستان صفر
🔸آذربایجان، برنده ۵- گرجستان ۵ (امتیاز مثبت ۲۱ به ۱۶ به سود آذربایجان)
👈دیدارهای تیم های سوم گروه:
🔹ایران (کرمان) ۸ – لبنان صفر (دو تیم در دو وزن کشتی گیر نداشتند.)
🔸ترکیه یک- ارمنستان ۹

⬅️رده بندی گروه ها در پایان دور مقدماتی به شرح زیر است:

🔹گروه Aـ: ۱- ایران Aـ ۲- قرقیزستان ۳- ایران (کرمان) ۴- سوریه
🔸گروه Bـ: ۱- ایران توسعه ۲- ایران Bـ ۳- لبنان
🔹گروه Cـ: ۱- ایران البرز ۲- گرجستان ۳- ترکیه
🔸گروه Dـ: ۱- روسیه ۲- آذربایجان ۳- ارمنستان

⬅️نتایج دیدارهای مقدماتی برگزار شده (۱۵ دیدار) به شرح زیر است:

👈دور اول:

🔷گروه Aـ:
🔸قرقیزستان ۹- سوریه صفر (دو تیم در یک وزن کشتی گیر نداشتند)
🔹ایران Aـ ۹- ایران کرمان یک
👈گروه Bـ:
🔹ایران توسعه، برنده ۵- ایران Bـ ۵ (امتیاز مثبت ۲۳ به ۱۸ به سود ایران توسعه)
👈گروه Cـ:
🔹گرجستان، برنده ۵- ترکیه ۵ (امتیاز مثبت ۲۵ به ۱۹ به سود گرجستان)
👈گروه Dـ:
🔹روسیه ۹- ارمنستان صفر (دو تیم در یک وزن کشتی گیر نداشتند)

⬅️دور دوم:

👈گروه Aـ:
🔹 ایران Aـ ۱۰- سوریه صفر
🔸قرقیزستان ۸- ایران کرمان ۲
👈گروه Bـ:
🔸ایران Bـ ۹- لبنان یک
👈گروه Cـ:
🔸ایران (البرز) ۶- گرجستان ۴
👈گروه Dـ:
🔸روسیه ۸- آذربایجان ۲

⬅️دور سوم:

👈گروه Aـ:
🔹ایران Aـ ۷- قرقیزستان ۳
🔸ایران (کرمان) ۵- سوریه ۳ (دو تیم در دو وزن کشتی گیر نداشتند.)
👈گروه Bـ:
🔹ایران توسعه ۱۰- لبنان صفر
👈گروه Cـ:
🔹ایران (البرز) ۸- ترکیه ۲
👈گروه Dـ:
🔹آذربایجان ۷- ارمنستان

 

نتایج کامل این رقابت ها در لینک زیر به صورت فایل PDF قابل دریافت است:

دریافت

دسته:اخبار برچسب‌ها: 

بروز باشید!

اشتراک گذاری

Related Posts

دیدگاه شما؟

ارسال دیدگاه

راه‌اندازی و پشتیبانی: راور دات بیز

Pin It on Pinterest

Share This