مجمع عمومی هیات کشتی استان کرمان با حضور بزرگان کشتی کشور برگزار شد

به گزارش روابط عمومی هیات کشتی شهرستان راور، مجمع عمومی هیأت کشتی استان کرمان (دوشنبه) ۹۷/۰۲/۳۱ با حضور، محمدتقی امیری خراسانی مدیرکل محترم ورزش و جوانان استان کرمان، رضا لایق دبیر محترم فدراسیون کشتی، رضا اسماعیلی رئیس و اعضای هیأت کشتی استان برگزار شد.

در این جلسه که محمدابراهیم امامی رئیس کمیسیون داوران و حبیب اله اخلاقی سرپرست انستیتو کشتی فدراسیون کشتی نیز حضور داشتند، گزارشی از برنامه های فنی و مالی هیأت کشتی استان ارائه شد.

 

مسئولین هیاتهای شهرستانها در این جلسه در مورد مشکلات خود با آقای رضا لایق صحبت کردند، محمدرضا روحانی رئیس هیات کشتی شهرستان راور نیز از مسئولین فدراسیون کشتی درخواست کرد تا برای بالا بردن دانش فنی مربیان بومی، هیات کشتی استان کرمان را یاری نمایند. وی افزود درست است که به خدمت گرفتن مربیان غیر بومی در کوتاه مدت باعث اتفاقات مثبت در کشتی کرمان خواهد شد اما در دراز مدت و پایان حضور این عزیزان ما به خانه اول بر خواهیم گشت، درخواست و سخن مسئول هیات کشتی راور مورد تایید آقای رضا لایق دبیر محترم فدراسیون کشتی نیز قرار گرفت.

گفتنی است رضا لایق ضمن اعلام حمایت فدراسیون کشتی از برنامه های هیأت کشتی استان کرمان افزود: استان کرمان پتانسیل خوبی برای پیشرفت در رشته کشتی دارد و باید از تمامی ظرفیت های موجود در استان استفاده کرد تا شاهد تحول در کشتی استان باشیم.

وی تأکید کرد: با افزایش سالن های تمرین و برگزاری کلاس های دانش افزایی داوران و مربیان و همچنین استفاده از مربیان با دانش فنی بالا می توان به رشد کشتی کرمان کمک کرد.

دکتر امیری خراسانی مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز بعد از اعلام حمایت خود از برنامه های هیات کشتی استان قول اهداء آدمک کشتی به تمامی شهرستانهای استان را داد، که باعث خوشحالی اعضای مجمع گردید.

محمدابراهیم امامی و حبیب الله اخلاقی نیز در این جلسه ضمن تشریح برنامه های کمیسیون داوران و انستیتو کشتی، توضیحاتی را در مورد نحوه برگزاری کلاس های دانش افزایی و همچنین سهمیه داوران بین المللی وفق ضوابط ارائه دادند.

 

در پایان آقای مهندس اسماعیلی رئیس محترم هیات کشتی استان کرمان ضمن دعوت از حاضرین برای حضور در ضیافت افطاری، در سخنانی به گزارش عملکرد هیات کشتی استان در دوره مسئولیت خود پرداخت و همچنین با تشریح تقویم ۱۳۹۷ هیات کشتی استان کرمان از مسئولین هیاتهای شهرستانها خواست تا در صورت تمایل برای میزبانی مسابقات قهرمانی استان که تاریخ آن رقابتها در تقویم ذکر شده اعلام آمادگی نمایند.

دکتر حبیب اله اخلاقی دارنده مدال برنز جهان قبل از برگزاری مجمع با حضور در خانه کشتی کرمان به سوالات فنی مربیان استان پاسخ داد و موارد کاربردی و ریزه کاریهای فنی زیادی را آموزش داد.

دسته:اخبار برچسب‌ها: 

بروز باشید!

اشتراک گذاری

Related Posts

دیدگاه شما؟

ارسال دیدگاه

راه‌اندازی و پشتیبانی: راور دات بیز

Pin It on Pinterest

Share This