نتایج کامل دیدارهای مقدماتی رقابت های جام جهانی کشتی آزاد کرمانشاه مشخص شد.

رقابت های جام جهانی کشتی آزاد در سال ۲۰۱۷، از صبح دیروز (پنج شنبه) با حضور ۸ تیم برتر جهان، در سالن امام خمینی (ره) شهر کرمانشاه آغاز شد و عصر امروز با مشخص شدن تیم های برتر به پایان می رسد.

۱۲ دیدار مقدماتی این رقابت ها برگزار شد که در پایان تیم های ایران و آمریکا با سه پیروزی به دیدار فینال راه یافتند و تیم های ترکیه و آذربایجان نیز با ۲ پیروزی راهی دیدار رده بندی شدند، تیم های روسیه و مغولستان نیز با یک پیروزی در دیدار برای کسب مقام پنجم حضور دارند و تیم های گرجستان و هند نیز بدون کسب پیروزی دیدار برای کسب مقام هفتم را برگزار می کنند.
نتایج رقابت های مقدماتی به شرح زیر است:

دور اول:
گروه A:
آذربایجان ۴، برنده – روسیه ۴ (دو تیم در امتیاز مثبت مساوی شدند اما امتیاز فنی تیم آذربایجان ۳۲ به ۲۹ بود)
آمریکا ۷- گرجستان یک
گروه B:
ایران ۸- ترکیه صفر
مغولستان ۷- هند یک
دور دوم:
گروه A:
آمریکا ۶- روسیه ۲
آذربایجان ۵- گرجستان ۳
گروه B:
ایران ۸- هند صفر
ترکیه ۵- مغولستان ۳
دور سوم:
گروه A:
روسیه ۵- گرجستان ۳
آمریکا ۴ برنده- آذربایجان ۴ (امتیاز مثبت ۲۰ به ۱۴)
گروه B:
ایران ۷ – مغولستان یک
ترکیه ۷- هند یک
نتایج انفرادی دیدارهای مقدماتی روز نخست (پنج شنبه) به شرح زیر است:

دور اول:

گروه A:

آذربایجان، برنده ۴- روسیه ۴ (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی ۲- آرتم گبکوف، برنده ۵
۶۱ کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده ۶- جمال اوتار سلطانوف ۶
۶۵ کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده ۲- آلان گوگایف یک
۷۰ کیلوگرم: داوید سوینیوچیخانوف ۶- ماگومدحبیب کادیماگمدوف، برنده ۱۰
۷۴ کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده ۶- رادیک ولیف ۲
۸۶ کیلوگرم: شریف شریف اف یک – ولادیسلاوف والیف، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: ماگومد گادژیف یک- رسول ماگومدوف، برنده ۲
۱۲۵ کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف، برنده ۸- ولادیسلاو بایتسایف یک

آمریکا ۷- گرجستان یک (اسامی تیم آمریکا در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: آنتونی راموس، برنده ۶- اوتاری گوگاوا یک
۶۱ کیلوگرم: لوگان استیبر، برنده ۷- شوتا فارتنادزه ۴
۶۵ کیلوگرم: فرانک مولینارو، برنده ۱۰- ایوریکو جولاکیدزه یک
۷۰ کیلوگرم: جیمز گرین، برنده ۱۰- لوان کلیخاشویلی صفر
۷۴ کیلوگرم: جردن باروز، برنده ۲- جامبر کویلاشویلی ۲
۸۶ کیلوگرم: دیوید تایلور، برنده ۸- داتو مارساگیشویلی ۳
۹۷ کیلوگرم: کایل اسنایدر، برنده ۱۱- زویادی مترولی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: زاچ ری صفر – گنو پتریاشویلی، برنده ۱۳

گروه B:
ایران ۸- ترکیه صفر
۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی ۶ – سزار آکگول صفر
۶۱ کیلوگرم: بهنام احسان پور ۷- چنگیز اردوغان ۵
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری ۵- صفا آکسوی ۲
۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی ۴- یاکوپ گور صفر
۷۴ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی ۱۲- اسلام کلیچ ۱۰
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی ۱۱- سردار بوکه یک
۹۷ کیلوگرم: امیر محمدی ۱۰- فاروک آکویون صفر
۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی ۱۰ – سلیم ارکان صفر
مغولستان ۷- هند یک (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: زانابازار زاندانبود، برنده – بدون نماینده
۶۱ کیلوگرم: تولگا توموراوچیر، برنده ۴- هارپول ۲
۶۵ کیلوگرم: باتمانگای باتچولون، برنده ۳- باجرانگ یک
۷۰ کیلوگرم: مانداراخان گانزوریک، برنده ۴- آمیت کومار دهانخوار ۳
۷۴ کیلوگرم: آنخبایار باتچولون، برنده ۸- جیتیندر ۷
۸۶ کیلوگرم: اونوربات پوریوجاو ۷ – دیپاک، برنده ۸ ضربه فنی
۹۷ کیلوگرم: باتزول اولزیسایخان، برنده ۱۴- روبلجیت رانجی ۶
۱۲۵ کیلوگرم: زولبو ناتساگسورن، برنده ۳ – کریشان صفر

دور دوم:

گروه A:
روسیه ۲ – آمریکا ۶ (اسامی تیم روسیه در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: آرتم گبکوف، برنده ۶- آنتونی راموس ۲
۶۱ کیلوگرم: ویکتور راسادین ۴ – لوگان استیبر، برنده ۷
۶۵ کیلوگرم: چرمان والیف، برنده ۴ – فرانک مولینارو ۴
۷۰ کیلوگرم: ماگومد حبیب کادیماگمدوف ۶ – جیمز گرین، برنده ۸
۷۴ کیلوگرم: آتساماز ساناکویف یک – جردن باروز، برنده ۱۰
۸۶ کیلوگرم: ولادیسلاو والیف ۴ – دیوید تیلور، برنده ۱۴
۹۷ کیلوگرم: یوری بلونوفسکی ۲ – کایل اسنایدر، برنده ۱۱
۱۲۵ کیلوگرم: موخاماگاژی ماگومدوف یک – زاچ ری، برنده ۴

آذربایجان ۵ – گرجستان ۳ (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: ماهیر امیرارسلان اف ۵– اوتاری گوگاوا، برنده ۵
۶۱ کیلوگرم: علی رحیم زاده، برنده ۱۲ – گئورگی روازیشویلی یک
۶۵ کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده ۱۲ – ایوریکو جولاکیدزه صفر
۷۰ کیلوگرم: داوید سوینیوچخانوف، برنده ۷ – کنستانتین خابالاشویلی ۵
۷۴ کیلوگرم: جبرئیل حسن اف، برنده ۵- جامبر کویلاشویلی صفر
۸۶ کیلوگرم: شریف شریف اف ۲- داویت خوتسیشویلی، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: اصلان بک آلبوروف، برنده ۱۰- زویاد مترولی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف ۷- گنو پتریاشویلی، برنده ۱۳

گروه B:
ترکیه ۵ – مغولستان ۳ (اسامی تیم ترکیه در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: سزار آکگول، برنده ۶ ضربه فنی – سودنومداش باتبولد ۶
۶۱ کیلوگرم: چنگیزخان اردوغان، برنده ۴ – نیام اوچیر انخسایخان ۲
۶۵ کیلوگرم: صفا آکسوی، برنده ۹ – باتمانگای باتچولون ۳
۷۰ کیلوگرم: یاکوپ گور صفر – مانداراخان گانزوریک، برنده ۶
۷۴ کیلوگرم: اسلام کیلیچ، برنده ۱۲ ضربه فنی – آنخبایار باتچولون یک
۸۶ کیلوگرم: سلیم یاشار، برنده ۱۰ – اونوربات پوریوجاو یک
۹۷ کیلوگرم: فاروک آکویون ۴ – باتزول اولزیسایخان، برنده ۷
۱۲۵ کیلوگرم: رضا ایلدیریم ۲ – زولبو ناتساگسورن، برنده ۶

ایران ۸ – هند صفر
۵۷ کیلوگرم: یونس سرمستی، برنده – نماینده ندارد
۶۱ کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور، برنده ۴ ضربه فنی – هارفول ۲
۶۵ کیلوگرم: میثم نصیری، برنده ۹- باجرانگ ۲
۷۰ کیلوگرم: مصطفی حسین خانی، برنده ۱۱- آمیت کومار دهانخار صفر
۷۴ کیلوگرم: بهمن تیموری، برنده ۸ – جیتیندر ۲
۸۶ کیلوگرم: علیرضا کریمی، برنده ۱۰ – دیپاک صفر
۹۷ کیلوگرم: حسین شهبازی، برنده ۱۰ – روبلیجت رانجی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: کمیل قاسمی، برنده – کریشهان (حریف هندی کشتی نگرفت)

دور سوم:

گروه A:
روسیه ۵- گرجستان ۳ (اسامی تیم روسیه در ابتدا آمده است):
۵۷ کیلوگرم: زلیم خان آباکاروف، برنده ۱۰ – بکا بوجیاشویلی ۲
۶۱ کیلوگرم: ویکتور راسادین، برنده ۱۴ – شوتا فارتنادزه ۴
۶۵ کیلوگرم: چرمان والیف، برنده ۱۲- ایوریکو جولاکیدزه ۷
۷۰ کیلوگرم: علی بک آکبایف ۲- کنستانتین خابالاشویلی، برند ه۲
۷۴ کیلوگرم: رادیک والیف ۲- جاکوب ماکاراشویلی، برنده ۴
۸۶ کیلوگرم: احمد ماگامایف، برنده ۱۰ – داویت خوتسیشویلی ۲
۹۷ کیلوگرم: رسول ماگومدوف، برنده ۴- زویاد مترولی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: ماگومد حاجی ماگومدوف ۲- گنو پتریاشویلی، برنده ۱۳

آذربایجان ۴- آمریکا ۴، برنده امتیاز مثبت ۲۰ به ۱۴ به نفع آمریکا (اسامی تیم آذربایجان در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: گئورگی ادیراشویلی، برنده ۳ – آنتونی راموس ۲
۶۱ کیلوگرم: علی رحیم زاده ۱۱ – لوگان استیبر، برنده ۱۲
۶۵ کیلوگرم: حاجی علی اف، برنده ۴- فرانک مولینارو یک
۷۰ کیلوگرم: داوید سوینیوچخانوف صفر – جیمز گرین، برنده ۱۰
۷۴ کیلوگرم: مراد سلیمان اف ۵ – جردن باروز، برنده ۴ (سلیمان اف سه اخطاره شد)
۸۶ کیلوگرم: شریف شریف اف ۲- دیوید تایلور، برنده ۱۲
۹۷ کیلوگرم: اصلان بک آلبوروف، برنده ۵- کایل اسنایدر ۴
۱۲۵ کیلوگرم: جمال الدین ماگومدوف، برنده ۳- نیکولاس گویازدوفسکی یک

گروه B:
ایران ۷- مغولستان یک
۵۷ کیلوگرم: حسن رحیمی، برنده ۷- زانابازار زاندانبود ۶
۶۱ کیلوگرم: مسعود اسماعیل پور، برنده ۴- تولگا تموراوچیر صفر
۶۵ کیلوگرم: مهدی یگانه جعفری ۳ – باتمانگای باتچولون، برنده ۴
۷۰ کیلوگرم: حامد رشیدی، برنده ۱۰- مانداراخان گانزوریک صفر
۷۴ کیلوگرم: پیمان یاراحمدی، برنده ۱۰- آناخبایار باتچولون صفر
۸۶ کیلوگرم: حسن یزدانی، برنده ۱۳- انوربات پروجاو ۲
۹۷ کیلوگرم: امیر محمدی، برنده ۴ ضربه فنی – باتزول اولزیسایخان یک
۱۲۵ کیلوگرم: یداله محبی، برنده ۵- زلبو ناتساگسورن صفر

هند یک – ترکیه ۷ (اسامی تیم هند در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: سزار آکگول، برنده- بدون حریف
۶۱ کیلوگرم: چنگیزخان اردوغان- هارفول، برنده (به دلیل مصدومیت حاضر نشد)
۶۵ کیلوگرم: صفا آکسوی، برنده ۱۰- باجرانگ صفر
۷۰ کیلوگرم: یاکوپ گور، برنده ۱۰- آمیت کومار دهانخار صفر
۷۴ کیلوگرم: اسلام کیلیچ، برنده ۱۱- جیتیندر صفر
۸۶ کیلوگرم: سلیم یاشار، برنده ۹- دیپاک ۲
۹۷ کیلوگرم: فاروک آکویون، برنده ۱۱ – روبلجیت رانجی ۳
۱۲۵ کیلوگرم: سلیم ارکان، برنده – کریشهان (به دلیل مصدومیت حاضر نشد)

 

منبع: روابط عمومی فدراسیون کشتی

دسته:اخبار, کشتی ایران و جهان برچسب‌ها: 

بروز باشید!

اشتراک گذاری

Related Posts

دیدگاه شما؟

ارسال دیدگاه

راه‌اندازی و پشتیبانی: راور دات بیز

Pin It on Pinterest

Share This