پیامهای هیات کشتی شهرستان بعد از تودیع و معارفه شهردار راور

✅ دیروز شنبه با حضور مسئولین محترم و شهروندان راوری مراسم تودیع و معارفه شهردار راور در محل سالن اداره ارشاد اسلامی برگزار شد.

در این مراسم آقایان یزدانپناه شهردار سابق و ارکیان سرپرست شهرداری حکم تودیع و تکریم و آقای رحیمی پور حکم مسئولیت خود را دریافت کردند.

 

پیامهای جداگانه ی هیات کشتی شهرستان راور بعد از مراسم تودیع و معارفه شهردار راور :

***************

جناب آقای یزدانپناه

تمشیت امور و تقویت حضور نیروهای کاردان، متعهد و مجرب به پشت گرمی تدین، تخصص، کارآمدی و هوشیاری قوت می یابد.

احتراما بدین وسیله، بابت توانمندیهای مدیریتی جناب عالی در حوزه های کلان شهری که با هدف دمیدن روح زیربنایی در عرصه های مختلف عمرانی، علمی، معنوی و اسلامی اندیشمندانه در زمان مدیریت موفقتان در شهرداری راور به کار گرفتید و نیز باهم افزایی و هم اندیشی خدمات ارزشمندتان را به شهرمان مبذول داشتید، با قلبی سرشار از اخلاص و ارادت و در کمال امتنان قدردان زحمات شما همشهری دلسوزمان هستیم.

و اینک در نهایت فصلی پربار و ثمر بخش از تلاشهای ارزشمندتان، آرزو می کنیم که در سنگری دیگر نیز توفیقی فراتر همراهتان باشد.

از حضرت سبحان کرامت و فضیلت توام با عزت و عظمت برایتان مسالت داریم.

***************

جناب آقای مهندس علی ارکیان

احتراما ضمن تقدیر فراوان از زحمات شبانه روزی حضرتعالی در طول مدت سرپرستی شهرداری راور از خداوند سبحان برای شما سلامتی، موفقیت و استمرار خدمتگذاری به مردم نجیب دیارمان را مسئلت داریم.

درود بر اندیشه و همت بلندتان که رضایت خالق و مخلوق را بهمراه داشته است.

***************

جناب آقای رحمت الله رحیمی پور

احتراما، انتخاب شایسته حضرتعالی به عنوان شهردار راور که در اجماع و اتفاق نظر قاطع اعضای شورای شهر راور حاصل شد را تبریک عرض می نماییم.

انتخاب مسرت بخش شما برادر ارزشی ، مؤمن و متعهد در منصب شهرداری بشارت دهنده محیطی پویا و سرشار از شور و نشاط و نوید بخش افزایش فضای همدلی است.

امید آن داریم در جهت اشاعه هر چه بیشتر فرهنگ همکاری، بالابردن نشاط عمومی و امید اجتماعی و گسترش خیر جمعی در شهر راور تدابیر و سیاست‌های کارآمد تدوین و اجرا نمایید.

ازدرگاه ایزدمنان برای جناب عالی عزت، سربلندی و مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و توسعه شهرمان راور را آرزو داریم.

 

“هیات کشتی شهرستان راور”

دسته:اخبار

بروز باشید!

اشتراک گذاری

Recent Posts

دیدگاه شما؟

ارسال دیدگاه

راه‌اندازی و پشتیبانی: راور دات بیز

Pin It on Pinterest

Share This