دکتر علیرضا دبیر پیروز انتخابات ریاست فدراسیون کشتی

علیرضا دبیر با رأی اعضای مجمع فدراسیون کشتی، به مدت ۴ سال بعنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی ریاست فدراسیون کشتی، صبح امروز (چهارشنبه ۲۶ تیرماه) در محل سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد و در پایان علیرضا دبیر با رأی اعضای مجمع به مدت ۴ سال بعنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد.

این جلسه به ریاست محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و با حضور اعضاء مجمع برگزار شد و کیکاووس سعیدی سرپرست دبیرکل کمیته به عنوان نماینده کمیته و محمدشروین اسبقیان رئیس دفتر امور مشترک فدراسیون ها و مستجاب الدعوه رئیس امور مجامع فدراسیون‌های ورزشی نیز در این انتخابات حضور داشتند.

علیرضا دبیر، حمید بنی‌تمیم، عبدالمهدی نصیرزاده، سیداصغر آزوره، جاسم امیری، علی‌اکبر جیره سرایی و حمیدرضا صالحی کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی برای این انتخابات بودند،  که حمیدرضا صالحی در مجمع غایب بود و با عدم حضور در مجمع انتخاباتی نامش از بین کاندیداهای رأی‌گیری خارج شد.
علی اکبر جیره سراسیی و جاسم امیری نیز پس از حضور در مجمع انصراف خود را اعلام کردند.
در ادامه انتخابات کشتی با ۴ کاندیدا به نام‌های (علیرضا دبیر، حمید بنی‌تمیم، عبدالمهدی نصیرزاده و  سیداصغر آزوره) با حضور ۴۳ عضو مجمع  برگزار شد.
پس از رای گیری، علیرضا دبیر ۱۸ رای، عبدالمهدی نصیرزاده ۱۲ رای، حمید بنی تمیم ۱۱ رای و سیداصغر آزوره ۲ رای آوردند و بدین ترتیب هیچ کاندیدایی حائز رای اکثریت نشد و انتخابات به دور دوم رفت.
در دور دوم دبیر و نصیرزاده با هم رقابت کردند و در نهایت پس از رای گیری، علیرضا دبیر با کسب ۳۱ رای برای ۴ سال به عنوان رئیس فدراسیون انتخاب شد. نصیرزاده نیز ۱۲ رای کسب کرد.

منبع: فدراسیون کشتی

دسته:اخبار برچسب‌ها: 

بروز باشید!

اشتراک گذاری

Related Posts

دیدگاه شما؟

ارسال دیدگاه

راه‌اندازی و پشتیبانی: راور دات بیز

Pin It on Pinterest

Share This